tel. 13 49 242 95
Previous Frame Next Frame
 • Komputery

  Zestawy składamy na zamówienie klienta, dobierając parametry do indywidualnych potrzeb zamawiającego, zgodnie z zasadą: najlepszy stosunek ceny do jakości.

  Komputery
 • Notebooki

  Na życzenie klienta dobieramy i sprowadzamy odpowiedni model laptopa wybranej marki (Dell, Lenovo, Asus, Acer, HP oraz inne). W ofercie akcesoria do notebooków.

  Notebooki
 • Oprogramowanie

  Programy systemowe, biurowe i do użytku domowego. Oferujemy oprogramowanie dla firm InsERT, programy antywirusowe NOD32, Symantec, oprogramowanie graficzne, programy dla szkół.

  Oprogramowanie
 • Serwis IT

  Masz problem z komputerem, laptop przestał się włączać, nie zwlekaj! Odwiedź nasz serwis. W możliwie najkrótszym czasie postaramy się zdiagnozować i naprawić Twój sprzęt.

  Serwis
 • Sieci LAN WLAN

  Sieci LAN oraz WLAN oparte o technologie 802.11n i 802.11ac 5GHz, Access Pointy, switche, routery dostępowe DSL/ADSL, okablowanie, akcesoria sieciowe.

  Sieci
 • Komputery
 • Notebooki
 • Oprogramowanie
 • Serwis
 • Sieci

  Zamów ONLINE serwis do domu

Po dokonaniu zamówienia ONLINE skontaktujemy się telefonicznie w ciągu 24h, w celu potwierdzenia zamówienia oraz omówienia szczegółów zlecenia. Otrzymają Państwo również potwierdzenie na podanego w formularzu maila.
Wszystkie pola formularza są obowiązkowe do wypełnienia !!!


▪ Zamów bezpłatnie serwis do domu,
▪ Dojazd do klienta na terenie Krosna GRATIS,
▪ Poza granice Krosna 1,23zł z VAT / km,
▪ Bezpłatnie odbierzemy sprzęt do serwisu i odwieziemy pod wskazany adres po wykonanej naprawie,
▪ Czas reakcji na zgłoszenie do 24h.Zamów serwis ONLINE

Nazwa sprzętu:
   
Imię:
   
Nazwisko:
   
Telefon:
   
E-mail:
   
Adres (ulica, miejscowość):
   
Opis usterki:
   
   *  
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w celu realizacji zlecenia.

Firma "multikomp Grzegorz Wnęk" oraz "multikomp Jerzy Grabowiec" z siedzibą w Krośnie, ul. Pawła z Krosna 1A, 38-400 Krosno, jako administrator danych osobowych, informują Pana/Panią, iż:
- podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji zlecenia;
- posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;
- podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych;
- dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia zlecenia serwisowego;
- przekazując sprzęt do serwisu, akceptują Państwo poniższy regulamin.


REGULAMIN & POLITYKA PRYWATNOŚCI SERWISU "multikomp":


1. Klient wyraża zgodę na pozostawienie sprzętu w serwisie, akceptacjąc niniejszy Regulamin.
2. Poniższy Regulamin określa zasady dokonywania napraw serwisowych w serwisie "multikomp".
3. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za dane zawarte na dyskach twardych oraz innych nośnikach dostarczonych wraz ze sprzętem. W celu ich zabezpieczenia Klient powinien wykonać kopię zapasową. Gwarancja nie obejmuje danych.
4. Gwarancja obejmuje jedynie wady tkwiące w sprzęcie. Serwis nie odpowiada za wady ukryte przez Klienta.
5. Firma "multikomp" nie odpowiada za legalność dostarczonego oprogramowania.
6. Ujawnione w okresie gwarancji wady sprzętu będą usuwane bezpłatnie w terminie 14 dni roboczych w przypadku dostarczenia sprzętu do punktu sprzedaży oraz gdy usunięcie wady jest możliwe na miejscu lub 28 dni roboczych w przypadku konieczności wysłania sprzętu poza siedzibę firmy lub zamówienia komponentów niezbędnych do naprawy.
7. Całkowitą utratę praw gwarancyjnych powoduje zerwanie lub zniszczenie plomb gwarancyjnych producenta.
8. W przypadku wykrycia przez serwis niezgodności z warunkami gwarancji (zerwana plomba, niekompletność sprzętu, uszkodzenie mechaniczne), gwarancja może być zakwestionowana i cofnięta.
9. Wraz z reklamowanym sprzętem należy dostarczyć dowód zakupu oraz zaleca się oryginalne opakowanie.
10. Firma "multikomp" nie ma obowiązku dostarczenia Nabywcy sprzętu zastępczego na czas trwania naprawy.
11. Po upływie 90 dni nieodebrany sprzęt ulega przepadkowi i jest uznany jako porzucony przez właściciela w rozumieniu art. 180 Kodeksu Cywilnego oraz na podstawie art 181 Kodeksu Cywilnego nabywa przez jego objęcie w posiadanie samoistne.
12. W przypadku gwarancji, gdy reklamowana wada nie występuje lub jest spowodowana niewłaściwym użytkowaniem, pobrana zostanie opłata za diagnostykę i ekspertyzę w wysokości 35 zł netto.
13. Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 08 1997 Dz. U Nr 02.101.926.

Copyright © 2023 multikomp. Krosno, ul. Pawła z Krosna 1A

multikomp, Krosno, Pawła z Krosna 1A, komputery, notebooki, laptopy, tablety, drukarki, oprogramowanie, serwis, naprawa, komputerów, laptopów, notebooków, drukarek