tel. 13 49 242 95
Previous Frame Next Frame
 • Komputery

  Zestawy składamy na zamówienie klienta, dobierając parametry do indywidualnych potrzeb zamawiającego, zgodnie z zasadą: najlepszy stosunek ceny do jakości.

  Komputery
 • Notebooki

  Na życzenie klienta dobieramy i sprowadzamy odpowiedni model laptopa wybranej marki (Dell, Lenovo, Asus, Acer, HP oraz inne). W ofercie akcesoria do notebooków.

  Notebooki
 • Oprogramowanie

  Programy systemowe, biurowe i do użytku domowego. Oferujemy oprogramowanie dla firm InsERT, programy antywirusowe NOD32, Symantec, oprogramowanie graficzne, programy dla szkół.

  Oprogramowanie
 • Serwis IT

  Masz problem z komputerem, laptop przestał się włączać, nie zwlekaj! Odwiedź nasz serwis. W możliwie najkrótszym czasie postaramy się zdiagnozować i naprawić Twój sprzęt.

  Serwis
 • Sieci LAN WLAN

  Sieci LAN oraz WLAN oparte o technologie 802.11n i 802.11ac 5GHz, Access Pointy, switche, routery dostępowe DSL/ADSL, okablowanie, akcesoria sieciowe.

  Sieci
 • Komputery
 • Notebooki
 • Oprogramowanie
 • Serwis
 • Sieci
  O firmie, oferta

      Multikomp to nowa krośnieńska marka, powstała na bazie wieloletniego doświadczenia zdobytego w wielu lokalnych firmach komputerowych. Działamy w obszarze branży informatycznej, świadcząc profesjonalne usługi naszym klientom. Siedziba firmy znajduje się w ścisłym centrum Krosna, czyli skupieniu miejskiej Starówki. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług związanych z naprawą, modernizacją, konserwacją, rozbudową oraz sprzedażą sprzętu komputerowego.


      Obsługujemy zarówno osoby prywatne, przedsiębiorstwa, jak również instytucje, np. szkoły, jednostki administracji publicznej. Pomagamy w realizacji dofinansowania z Urzędu Pracy, czy PFRON. Oferujemy profesjonalne zaplecze serwisowe, dzięki czemu precyzyjnie i szybko diagnozujemy usterki oraz zajmujemy się ich skuteczną naprawą. Prowadzimy zarówno drobne naprawy komputerów i serwis laptopów, jak i złożone serwisowanie całej infrastruktury komputerowej.


      Dbamy o to, aby nasza oferta była sprecyzowana i ukierunkowana, dzięki czemu spełniamy najwyższe oczekiwania. Posiadamy kompleksową wiedzę oraz doświadczenie gwarantujące doskonałe wsparcie techniczne, jak efektywnie wykonaną naprawę, potwierdzoną gwarancją.


      W ofercie sprzedażowej znajdą Państwo fabrycznie nowe komputery oraz po-leasingowe, monitory, notebooki, ultrabooki, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, tablety, sprzęt sieciowy, podzespoły komputerowe, materiały eksploatacyjne, akcesoria i wiele innych. Zapraszamy do naszego salonu, przy ulicy Pawła z Krosna 1A i skorzystania z powyższych usług.


 

Czym się zajmujemy?


▪ Serwis notebooków, komputerów, drukarek (dojazd do klienta),
▪ Montaż zestawów komputerowych,
▪ Instalacja oraz naprawa systemów operacyjnych i oprogramowania,
▪ Czyszczenie/konserwacja sprzętu komputerowego,
▪ Instalacje/konfiguracja sieci komputerowych,
▪ Odzyskiwanie/archiwizacja danych,
▪ Usuwanie wirusów,
▪ Doradztwo informatyczne,
▪ Obsługa informatyczna firm,
▪ Sprzedaż detaliczna.

serwis mobilnyCopyright © 2023 multikomp. Krosno, ul. Pawła z Krosna 1A

multikomp, Krosno, Pawła z Krosna 1A, komputery, notebooki, laptopy, tablety, drukarki, oprogramowanie, serwis, naprawa, komputerów, laptopów, notebooków, drukarek