tel. 13 49 242 95
Previous Frame Next Frame
 • Komputery

  Zestawy składamy na zamówienie klienta, dobierając parametry do indywidualnych potrzeb zamawiającego, zgodnie z zasadą: najlepszy stosunek ceny do jakości.

  Komputery
 • Notebooki

  Na życzenie klienta dobieramy i sprowadzamy odpowiedni model laptopa wybranej marki (Dell, Lenovo, Asus, Acer, HP oraz inne). W ofercie akcesoria do notebooków.

  Notebooki
 • Oprogramowanie

  Programy systemowe, biurowe i do użytku domowego. Oferujemy oprogramowanie dla firm InsERT, programy antywirusowe NOD32, Symantec, oprogramowanie graficzne, programy dla szkół.

  Oprogramowanie
 • Serwis IT

  Masz problem z komputerem, laptop przestał się włączać, nie zwlekaj! Odwiedź nasz serwis. W możliwie najkrótszym czasie postaramy się zdiagnozować i naprawić Twój sprzęt.

  Serwis
 • Sieci LAN WLAN

  Sieci LAN oraz WLAN oparte o technologie 802.11n i 802.11ac 5GHz, Access Pointy, switche, routery dostępowe DSL/ADSL, okablowanie, akcesoria sieciowe.

  Sieci
 • Komputery
 • Notebooki
 • Oprogramowanie
 • Serwis
 • Sieci
  Odzyskiwanie danych
Oferta, z jakich nośników odzyskujemy dane?

Oferujemy Państwu profesjonalne odzyskiwanie danych z dysków twardych, pendrive, płyt CD/DVD, kart pamięci. Usługa obejmuje uszkodzenia logiczne jak również fizyczne, takie jak np.: skasowanie danych, sformatowanie dysku, atak wirusa, uszkodzenie systemu operacyjnego, uszkodzenie komputera, komputer nie odpowiada z niewiadomych przyczyn, komputer nie widzi dysku, uszkodzenie/zalanie dysku, upadek dysku oraz inne.


Jeżeli w jakikolwiek sposób straciłeś swoje dane to idealnie trafiłeś. Nasi specjaliści doskonale wiedzą w jaki sposób odzyskać utracone dane.


ZAMÓW ODZYSKIWANIE DANYCH.

ZADZWOŃ: (13) 49 242 95 lub 510 509 188
NAPISZ: biuro@multikomp.net

 

Odzyskiwanie danych
Nsprawa dysku Koszty, czas realizacji

▪ diagnoza oraz wycena jest bezpłatna. W przypadku rezygnacji z usługi odzyskania danych po wykonanej analizie standardowej, opłata za ekspertyzę wynosi 39,00 zł brutto,
analiza standardowa wykonywana jest w dni robocze w kolejności zleceń serwisowych, w czasie 4-7 dni roboczych,
analiza przyśpieszona wykonywana jest natychmiast po otrzymaniu nośnika w dni robocze w godzinach pracy, bez względu na kolejność innych zleceń. W tym przypadku trwa 2-4 dni roboczych. Koszt analizy przyśpieszonej to 165,00 zł netto. Płatność za analizę przyśpieszoną ponoszona jest bez względu na to, czy Klient zamówi usługę odzyskiwania danych,
▪ wycena odzyskania danych jest indywidualna, uzależniona od rodzaju nośnika, stopnia uszkodzenia nośnika, rodzaju utraty danych oraz wielkości danych. Klient po wykonaniu analizy otrzymuje telefonicznie konkretną wycenę,
standardowy tryb odzyskiwania danych – wykonywany jest w dni robocze zgodnie z kolejnością zarejestrowanych zleceń,
przyśpieszony tryb odzyskiwania danych – wykonywany jest w dni robocze natychmiast po akceptacji kosztów usługi oraz zlecenie traktowane jest priorytetowo. Koszt odzyskiwania przyśpieszonego wynosi +25% ceny usługi odzyskiwania danych.

Instrukcje, jak przygotować nośnik do serwisu?

W trakcie zgłoszenia dysku do serwisu prosimy sprecyzować jakie dane są dla Państwa najbardziej istotne, tj. nazwy folderów wraz ze ścieżką dostępu, formaty plików, próbki plików w przypadku danych niestandardowych, szacowana ilość danych.


Każda próba samodzielnego odzyskania danych może pogorszyć sytuację. W przypadku braku odpowiedniej wiedzy, nalepiej powierzyć nośnik specjalistycznej firmie.


Jeżeli dane z dysku zostały utracone na skutek uszkodzenia fizycznego należy bezzwłocznie wyłączyć urządzenie i nie próbować go naprawiać we własnym zakresie. Stanowi to podstawę do sprawnego odzyskania danych z uszkodzonego nośnika.


Polityka prywatności


Gwarantujemy Państwu poufność oraz bezpieczeństwo danych. Naszym zadaniem jest wyłącznie odzyskanie ich za pomocą specjalistycznych narzędzi oraz oprogramowania. Podczas wykonywania usługi nie sprawdzamy zawartości plików.

Copyright © 2023 multikomp. Krosno, ul. Pawła z Krosna 1A

multikomp, Krosno, Pawła z Krosna 1A, komputery, notebooki, laptopy, tablety, drukarki, oprogramowanie, serwis, naprawa, komputerów, laptopów, notebooków, drukarek